۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۹
قیمت مس در آستانه ۱۰ هزار دلاری

روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰٫۷ درصد رشد پیدا کرد و به ۹ هزار و ۹۳۵ دلار رسید.

به گزارش بیدار بورس، قیمت مس در روز ‌دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز هفتم اردیبهشت ماه، ۰٫۷ درصد معادل ۶۶ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۲ درصد رشد را تجربه کرد و به ۹ هزار و ۹۳۵ دلار رسید. قیمت مس در روز جمعه هفتم اردیبهشت ماه، ۹ هزار و ۸۶۹ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۰٫۵ درصد معادل ۴۶ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۴ درصد رشد پیدا کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه با کاهش یک هزار و ۵۰ تنی، از ۱۱۸ هزار و ۵۵۰ تن به ۱۱۷ هزار و ۵۰۰ تن رسیده است.

روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۱۰۶ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به روز جمعه هفتم اردیبهشت ماه، با کاهش ۲۰ دلار بر تن همراه شده است.

کد خبر 37792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =